Marques de Guadalmina is een nieuwe moderne ontwikkeling gelegen op 7 minuten van Puerto Banús en vlakbij San Pedro Alcántara en Marbella. Stranden, golf, scholen en winkels zijn dus op een boogscheut verwijderd, in een locatie die zowel Mountain als Seaviews geeft.
Marques de Guadalmina bestaat uit 123 moderne appartementen in een frisse, open architectuur, omringd door geweldige tuinen, verschillende zwembaden, golf green, paddle tennis terreinen, een ‘Child-area’, een Spa een een gym. Op wandelafstand bevindt zich ook de tweetalige Atalaya International school, en verder zijn er vele golfterreinen in de nabije buurt.
In dit afgesloten complex, heeft U de keuze uit 1, 2 en 3 slaapkamer appartementen en penthouses met aantrekkelijke layouts, grote panoramische terrassen en top afwerkingen, strakke keukens, airconditioning/heating, domotica, Porcelanosa vloeren, zonnepanelen en stijlvolle badkamers. Elk eigendom heeft een bijhorende garage en storage room.
- 1 slaapkamer appartmenten vanaf € 139.000
- 2 slaapkamer appartmenten vanaf € 268.000
- 3 slaapkamer appartmenten vanaf € 345.000