Villa Europa 6

Vanaf € 1.515.000

Overview

  • Bijgewerkt op
  • oktober 23, 2025

Beschrijving

Villa Europa 6: Luxe wonen te midden van golf en natuur in La Cala Golf, Mijas

Villa Europa 6 is een exclusief nieuwbouwproject gelegen in La Cala Golf, Mijas Costa, aan de zonnige Costa del Sol. Deze moderne villa combineert comfort, stijl en een prachtige natuurlijke omgeving, perfect voor liefhebbers van golf en de mediterrane levensstijl. Met grote ramen, open ruimtes en een schitterend infinity zwembad wordt het buitenleven naadloos geïntegreerd met het interieur.

De villa staat op een royaal perceel van 1.439 m² en beschikt over 4 ruime slaapkamers en 3 luxe badkamers. De woning is ontworpen met een moderne en stijlvolle uitstraling en is voorzien van een volledig uitgeruste keuken met hoogwaardige SIEMENS apparatuur. De grote terrassen en overdekte porches bieden volop ruimte om te genieten van het milde klimaat en het uitzicht op drie 18-holes golfbanen en de ongerepte mediterrane natuur.

De ligging is rustig en exclusief, met 24-uurs beveiliging en parkeergelegenheid voor 3 voertuigen, inclusief een laadpunt voor elektrische auto’s. De omgeving biedt een breed scala aan voorzieningen: prachtige stranden, meer dan 70 golfbanen en diverse restaurants van Michelin-sterren tot traditionele lokale gerechten. Scholen, sportfaciliteiten en winkels zijn eveneens gemakkelijk bereikbaar.

De villa is gebouwd met hoogwaardige materialen en duurzame technieken, waaronder vloerverwarming, airconditioning, zonnepanelen voor warm water en dubbel glas. De buitenruimte is fraai aangelegd met fruitbomen, een biologische groentetuin en aromatische planten, wat bijdraagt aan een gezonde en ontspannen levensstijl.

Contact:

Wil u graag meer info omtrent Villa Europa 6? Of zit u met praktische vragen? Aarzel dan niet om ons te contacteren voor een gesprek in één van onze kantoren in België of Spanje!

Extra's
Vloerverwarming
Geschikt voor
2 parkeerplaatsen
24u beveiliging
Airconditioning
Dubbele beglazing
Ensuite dressing
Infinity zwembad
Laadpaal elektrische wagens
Zonnepanelen

Neem contact met mij op


Vergelijkbare vermeldingen

One Bali Villas

Vanaf € 1.860.000
One Bali Villas: Gated community van 19 villas in La Cala de Mijas – Vanaf €1.860.00 ...

Soleia Living El Chaparral

Vanaf € 957.000
Soleia Living El Chaparral: 69 villa’s met een moderne knipoog naar de Andalusische ...

La Quinta de Cerrado

Vanaf € 975.000
La Quinta de Cerrado: villaproject bij golfbaan Cerrado del Águila in Mijas Costa  La Quin ...
3 263 m2gegevens

Gunther De Vleeschouwer

Real estate associate

Neem contact met mij op


Vergelijk aanbiedingen

Gunther De Vleeschouwer