geavanceerd zoeken

€ 200.000 naar € 10.000.000

we hebben gevonden 0 uitslagen

El Bosque en Alcuzcuz

Vanaf € 8.250.000

Overview

  • Bijgewerkt op
  • juli 31, 2025

Beschrijving

Project bestaande uit 8 villa’s met een eigentijds ontwerp, El Bosque, midden in de natuur en met een indrukwekkend panoramisch uitzicht in La Reserva de Alcuzcuz, in Benahavis, vlakbij golfbanen en op slechts enkele minuten van alle voorzieningen.

Het complex wordt ontwikkeld op een terrein van 24.000 vierkante meter, met percelen van ongeveer 3.000 vierkante meter voor elke villa, in een omgeving omgeven door pijnbomen en olijfbomen.

De eerste fase bestaat uit vier villa’s, die al zijn voltooid en verkocht, en de tweede fase zal ook bestaan uit vier andere villa’s die momenteel in aanbouw zijn.

De villa’s zullen worden gekenmerkt door hoge kwaliteit, ruime kamers en grote ramen om ze veel lichtinval te geven en te kunnen genieten van het prachtige panoramische uitzicht, een grote tuin, een zwembad en een parkeerplaats.

El Bosque is een omheinde gemeenschap met 24-uursbeveiliging, gelegen in de rustige omgeving van La Reserva de Alcuzcus aan de voet van het Serrania de Ronda-gebergte, omgeven door prachtige natuur en dicht bij verschillende golfbanen, zoals Los Arqueros en La Quinta Golf and Country Club. De populaire steden Estepona, Marbella en Puerto Banús liggen op slechts enkele minuten rijden met de auto.

Contact

Meer weten over deze villa’s? Aarzel niet om ons te contacteren!

Groene zones
Privé tuin
Parking
Garage
Geschikt voor
24u beveiliging
Airconditioning
Berg -en Zeezicht
Berging
En-suite badkamers
Floor to ceiling ramen
Gated community
Golfbanen in de buurt
Kelder
Privé tuin en zwembad

Neem contact met mij op


Vergelijkbare vermeldingen

Te koop
new offer

BeSeven Villas

Vanaf € 3.990.000
BeSeven Villas: Luxe Villa’s op Loopafstand van Strand en Puerto Banús Ontdek BeSeve ...

Spinto Hills

Vanaf € 2.150.000
Spinto Hills: 17 luxe villa’s in Casares met zee- en golfzichten Dit project bestaat ...

Marein Natura

Vanaf € 2.390.000
Marein Natura: 3 luxueuze nieuwbouw villa’s in Nueva Andalucía – vanaf €2.390. ...
Te koop
new offer

Villa Batur

Voor € 6.950.000
Villa Batur: Luxueuze villa’s geïnspireerd door Bentley in Sotogrande Deze prachtige ...

Gunther De Vleeschouwer

Real estate associate

Neem contact met mij op


Vergelijk aanbiedingen

Gunther De Vleeschouwer