geavanceerd zoeken

€ 200.000 naar € 10.000.000

we hebben gevonden 0 uitslagen

La Paloma Collection – On-hold

Vanaf € 875.000

Overview

  • Bijgewerkt op
  • maart 30, 2023

Beschrijving

La Paloma Collection: villaproject in Sotogrande vlakbij zee & golf vanaf €875.000

La Paloma Collection bestaat uit 11 moderne stijl villa’s met een eigentijds ontwerp verdeeld over 2 verdiepingen. De uitgebreide woningen omvatten tuin en zwembad. De villa’s beschikken over 3 slaapkamers, 3 badkamers, (optioneel een 4 slaapkamer), grote open leefruimtes met een moderne stijl keuken, die direct leidt naar de tuinen met zwembaden.

Het charmante gebied van La Duquesa is ook gunstig gelegen op slechts 5 minuten rijden, met zijn beroemde haven en een overvloed aan voorzieningen, winkels en uitstekende restaurants. Sotogrande heeft echter een selecte sociale elite van levensstijl. In het hart van Sotogrande kunt u genieten van de spectaculaire jachthaven met tientallen restaurants en luxe winkels. Omringd door golfbanen, maneges en zeilsporten, is Sotogrande een van de meest begeerde luxebestemmingen.

Het gebied behoudt een rijkdom aan ongerepte natuur en authentiek lokaal karakter, terwijl het het fantastische klimaat van de rest van de Costa del Sol deelt.

Contact

Wil u graag meer info omtrent de prijzen en beschikbaarheden van La Paloma Collection? Of zit u met praktische vragen? Aarzel dan niet om ons te contacteren voor een gesprek in één van onze kantoren in België, Nederland of Spanje!

Terrassen
Solarium
Geschikt voor
Airconditioning
Berg -en Zeezicht
Dubbele beglazing
En-suite badkamers
Ensuite dressing
Golfbanen in de buurt
Open plan design
Privé tuin en zwembad

Neem contact met mij op


Vergelijkbare vermeldingen

Verkocht
Verkocht

VILLA MARLINA Verkocht

Vanaf € 985.000
Villa Marlina: Moderne villa met spectaculaire zeezichten in Manilva- vanaf €985.000 Villa ...
Verkocht
Verkocht

Cortijo Blanco Beach – Uitverkocht

Vanaf € 2.495.000
Cortijo Blanco Beach: 4 unieke villa’s op wandelafstand van het strand en vlakbij Pu ...
Verkocht
Verkocht

VELVET – Uitverkocht

Vanaf € 1.200.000
Velvet: Nieuw project van 12 onafhankelijke villa’s met panoramisch zeezicht in Canc ...
Verkocht
Verkocht

Duquesa Valley – Uitverkocht

Vanaf € 682.000
Duquesa Valley: 14 spectaculaire villa’s vlakbij Puerto de la Duquesa – Vanaf ...

Gunther De Vleeschouwer

Real estate associate

Neem contact met mij op


Vergelijk aanbiedingen

Gunther De Vleeschouwer